Győzelem az ASI ellen

Forrás Péter edző:

U13-as legutóbbi fordulóban az első mérkőzésen 25:18-ra sikerült nyerni az ASI 2 ellen. Majdnem végig vezetve, de hullámzó játékkal sikerült nyerni a fiatalabb ellenféllel szemben. Annak örülök, hogy jól bírtuk a második félidőt is, és több góllal nyertünk. A védekezés még puhány volt, de a támadójátékban javultunk, több jó egyéni teljesítménnyel. A 2. mérkőzésen a jobb játékerőt képviselő XVI.kerület csapatától 25:17-es vereséget szenvedtünk. Végig az ellenfél vezetett, de jól tartottuk magunkat az első félidőben annak ellenére, hogy a védekezés megint szellős és passzív volt. Támadásban kijött a fáradság és a kishitűség, szorosabb eredmény hiánya az eladott labdák miatt volt. Második részben hajtottunk, de csak a kapusunk jó védéseivel tartottuk a 4-5 gólos különbséget, végére nagyon elfáradtunk. Összességében előreléptünk, a védekezést kell sokkal jobban akarni és keményíteni. 2 meccs között aszfalt rajzgyakorlással népszerűsítettük a KSA-t!🙂 Megyünk tovább!