BRONZÉRMES SERDÜLŐ CSAPATUNK

A bajnokság utolsó fordulójában győzedelmeskedni tudtak Konyicsák Ádám fiai, így a 2025/2026-os idényben harmadik helyen végez U18-as csapatunk. 
Az FU18 III. osztály- B csoport bronzérmes csapata a KSA Budapest! 
A csapat tagjai: Adámy Botond, Balogh Emil, Bedő Botond, Berényi Kristóf, Csősz Dániel, Fazekas Zétény, Fejes Csaba, Fekete Marcell, Hadnagy Zalán, Héthelyi Ábel, Karadinovic Mihály, Kondor Vince, Lakatos Ármin, Ormos Zolta, Sadek-Fam Renátó, Szabolcsi Tamás, Szeljak Bálint, Szilágyi Domonkos, Tényi Nándor, Urbányi Levente
Vezetőedző: Konyicsák Ádám
Szakmai mentor: Rezsnyák Csaba
Konyicsák Ádám vezetőedző gondolatai:
,,Az utolsó bajnoki mérkőzésünkön sikerült mindkét pontot magabiztosan itthon tartani a Pilisvörösvár együttesével szemben. Egyúttal ez azt is jelenti, hogy matematikailag behozhatatlan előnyre tettünk szert a dobogóért folytatott harcban. Büszke vagyok a srácok teljesítményére, és köszönöm az egész éves munkájukat, hiszen úgy tudtuk ismét elérni ezt a remek eredményt, hogy nyáron gyakorlatilag egy teljes kezdőcsapat „öregedett ki” az U18-ból. Bízom benne, hogy erre a bronzéremre később is jó érzéssel és sok szép emlékkel tekintenek majd vissza a srácok.”
HAJRÁ KSA