Rezsnyák Csaba edző:
2022.05.21. 16.00 Bugyi – KSA ifjúsági III. bajnoki mérkőzés 22-27 (11-13)
A mérkőzés végkimenetele egyik csapat számára sem befolyásolta a tabellán elfoglalt helyét. A hazaiak és mi is mindenképpen győzelemmel szerettük volna lezárni a szezont. Tudtuk, hogy nem “öröm játékkal” fog ez sikerülni, mégis az első félidőben úgy játszottunk, hogy a koncentrációnk a buszon maradt. A lelkes hazaiak folyamatosan a nyomunkban voltak, egy alakalommal egy rövid időre a vezetést is átvették. Az időkérés, a védekezés váltás és az így feljavuló játékunk minimális előnyt jelentett a félidőben. A szünetben némileg rendeztük a sorainkat, az előnyt tartva, de sok kihagyott helyzettel játszottunk a félidő feléig. Ellenfelünk is rákapcsolt és ismét felzárkózott. A végjátékban jobban bírtuk fejben, még úgy is, hogy Máté Simon fejbe lövése miatt, kényszerből mezőnyjátékosunk Égető Bence állt be a kapuba, és 6 lövésből 4-et hárított! Véleményem szerint lélektanilag ez volt a fordulópont!
Gratulálok a fiúknak a 7. helyhez és a 17 szerzett ponthoz. Egy év alatt nagyot fejlődtünk, elsősorban a csapatjátékban és a támadásaink sebességében, egyéni képességekben és lövőerőben. A védekező lábmunkánkban és a test-test elleni kontaktjainkban még sok gyakorlás vár ránk. Köszönjük a szülőknek és szurkolóknak az egész éves biztatást és támogatást!
Hajrá KSA

Elemzési adatok megtekintése
Bejegyzés kiemelése
Tetszik
Hozzászólás
Megosztás
