Győzelem a lányoknál

Kutasi Dóra edző:
KSA – JÁSZFÉNYSZARU 30-21
Az utolsó előtti fordulóban, Jászfényszaru csapatát fogadtuk hazai pályán.
Készültünk erre a mérkőzésre figurákkal, befutásokkal, különböző játékrendszerekkel és persze lélekben. Végig mi diktáltuk a tempót és uraltuk a játékot, nem csúszott ki az irányítás a kezünk alól. Technikai és játék-beli tudásunk, illetve kondicionális előnyünk megmutatkozott. Sikerült jó pár játékosomnak végre felszabadultabban játszania, így ki tudott teljesedni, elő tudta hozni a benne rejlő „kézist”, amire személy szerint régóta várok, mint edző. Rengeteg jó megoldást láthattam, kiváló cseleket egy az egyben, befutásokat labda nélkül, zárásokat-leválások, távoli átlövéseket, talajról történő lövéseket. A védekezésünkkel szinte megbénítottuk az ellenfelet. Tetszett a játékképe a mérkőzésnek.
Gratulálok
 
, a Lányoknak! Nagyon megérdemelték már a győzelmet!
Hajrá KSA!