Célkitűzés megvalósítva!

Rezsnyák Csaba:
2023.05.24. 18.00 KSA-Honvéd U16-os bajnoki mérkőzés 29-21 (15-12)
Utolsó mérkőzésünkön a Honvéd csapatát fogadtuk hazai pályán az U16-os bajnokság lezárásaként. Korábban már eldőlt, hogy sikerült megszereznünk a 7.helyet, így az a feladatunk maradt, hogy megőrizzük veretlenségünket a Honvéddal szemben és a rájátszásban.
Nehezen találtuk a fogást ellenfelünkön, szoros első félidőt játszottunk, sok hibával, de nagy elszántsággal! A második félidő elején elléptünk 4-5 góllal és ezt a különbséget kisebb hullámvölgyekkel, de meg tudtuk tartani! Nem ez volt a legjobb játékunk, de nagyon küzdöttünk és akartuk a győzelmet, rendkívül büszke vagyok a fiúkra!!!! Remélem ezt mindannyian így tudjuk majd jövőre egy korosztállyal feljebb folytatni! Hálásak vagyunk a nagy létszámú Szülői csapat támogatásért, ami minden meccsen segített minket!